Quality solution for your company

Yhteys

CT Industrial Oy

Y-tunnus: 2171750-2

Piipsannevantie 500

86600 Haapavesi

info@ctindustrial.fi

Tekninen myynti ja projektinhallinta
Mikko Lehtonen

mikko.lehtonen@ctindustrial.fi
+358 44 2751 339

Kimmo Väänänen

kimmo.vaananen@ctindustrial.fi
+358 50 345 8417

Teollisuus asennukset, huolto ja kunnossapito
Ville Tuovila

ville.tuovila@ctindustrial.fi
+358 40 725 9732

Jukka Nummela

jukka.nummela@ctindustrial.fi
+358 45 885 6010

Komponentit ja voimansiirto
Teemu Sainkangas

teemu.sainkangas@ctindustrial.fi
+358 50 364 8905

Käyttö - ja huoltotuotteet
Raimo Romppainen

Myyntipäällikkö

raimo.romppainen@ctindustrial.fi
+358 40 578 2489

Juha Lakaniemi

Tekninen myyjä

juha.lakaniemi@ctindustrial.fi
+358 50 560 5053

Jari Hietala

Tekninen myyjä

jari.hietala@ctindustrial.fi
+358 50 471 1816

Talous ja logistiikka
Henry Aakko

henry.aakko@ctindustrial.fi
+358 46 922 0743

Sanna-Mari Närhi

sanna.narhi@ctindustrial.fi
+358 50 443 3662

© CT Industrial Oy 2019